afbeelding afbeelding
image

Boek via onze website en profiteer van de volgende voordelen

Gratis toegang tot het wellnesscentrum Gratis badjas en slippers tijdens uw verblijf
image

Vergaderzalen

Bij Silva Hotel Spa-Balmoral luisteren we naar uw wensen om van uw evenement een succes te maken. Of je nu een nieuwe productlancering, een teambuildingactiviteit of een trainingsdag plant, ons team van specialisten op het gebied van evenementenplanning staat van begin tot eind voor je klaar.

  • 16 conferentiezalen - 13 met natuurlijk daglicht (10-300 personen)
  • 7 vergaderruimtes met directe toegang tot de tuin of terrassen
  • 1 vergaderruimte, uniek uitzicht over de vallei
  • Interne Evenementenafdeling, eigen contactpersoon met service van A-Z
  • Geavanceerde technologie
Lees meer Minder
Vergaderopstellingenafbeelding
Lengte
afbeelding
Breedte
afbeelding
Hoogte
afbeelding
m2
afbeelding
Banket
afbeelding
Cocktail
afbeelding
U-vorm
afbeelding
Klas
afbeelding
Theater
Vergaderopstellingenafbeelding
Lengte
afbeelding
Breedte
afbeelding
Hoogte
afbeelding
m2
afbeelding
Banket
afbeelding
Cocktail
afbeelding
U-vorm
afbeelding
Klas
afbeelding
Theater
Spa-Francorchamps change 9,87,52,7574,345-253965
Silverstone change 87,42,7559,240-233050
Magny-Cours change 87,42,7559,340-233050
01+02+03 change 22,382,75193120-54130175
Hockenheim change 64,92,7529,416-81315
Brands Hatch change 64,92,7529,416-81315
04+05 change 9,862,85935-203030
Monza change 74,8333,418-132125
Zandvoort change 75334,918-132125
Nürburgring change 6,74,9332,618-132125
06+07+08 change 14,76,7310172-396575
Le Mans change 8,17357,140-182535
Monte Carlo change 10,35,72,7558,7--203035
Suzuka change 7,43,12,75306----
Restaurant change 20,310,43212120----
Restaurant + 06 + 07 +08 change 20,3173313220----
Monaco change 10,54,72,44930-152330
Imola change 10,55,32,45640-152735
Monaco+Imola change 10,5102,410570-426990
Melbourne change 9,56,92,46545-253050
Montreal change 9,39,83,49160170305960
Indianapolis change 11,69,83,411380215397180
Montreal + Indianapolis change 23,79,83,4275160400-190250